Norsk Prol AS
Teglverksveien 57
3057 Solbergelva
Phone: +47 32 84 27 00
email: lager@norskprol.no

Chairman: Terje Huse
Phone: +47 909 72 472
email: terje@norskprol.no

CEO: Thomas Huse
Phone: +47 900 33 115
email: thomas@norskprol.no

Warehouse Manager / Quality Manager: Espen Wang
Phone:  +47 991 60 179
email: espen@norskprol.no / lager@norskprol.no

District Manager Viken (Østfold / Akershus Øst): Kjell Gaarder
Phone:+47 919 29 385
email: kjell@norskprol.no

District Manager Innlandet: Jon Ånerud
Phone: +47 406 71 550
email: jon@norskprol.no

District Manager Viken (Buskerud/Bergen): Øyvind Strandbråten
Phone: +47 919 29 384
email: oyvind@norskprol.no

District Manager Viken (Asker-Bærum / Oslo / Akershus Vest): Kai Klokstad
Phone: +47 941 77 827
email: kai@norskprol.no

District Manager Telemark og Vestfold / Agder: Arild Sølyst
Phone: +47 900 79 889
email: arild@norskprol.no

District Manager Møre og Romsdal / Sogn og Fjordane: Vidar Kristiansen
Phone: +47 919 29  383
email: vidar@norskprol.no

Warehouse Assistant: Marit Fosså
email: marit@norskprol.no